каталог бібліотек

Українські ресурси

Національна бібліотека України імені Вернадського. Ця бібліотека є найбільшою в Україні базою науковою літератури. Тут Ви маєте можливість онлайн шукати документи, літературу і ресурси, а також маєте вільний доступ до значної кількості повнотекстових електронних матеріалів у вільному доступі і безкоштовно.
Каталог наукових ресурсів НБУВ  Тут є вихід на науковий портал " Наука України" з якого є посилання на всі наукові бібліотеки, наукові установи, наукові ресурси бібліотек, а також отримати інформацію про науковців України, їх матеріали досліджень.
Електронна бібліотека України "Україніка" - є електронним відділом Національної бібліотеки України ім. Вернадського
Бібліотека оригіналів та перекладів творів світової літератури містить біля 1000 відсканованих текстів і текстів з інших бібліотек.
Національна бібліотека ім. Ярослава Мудрого провідний державний культурний, освітній, науково-інформаційний заклад. Це загальнодоступна установа з універсальними за змістом фондами, яка обслуговує найширші верстви населення.

Зарубіжні ресурси

Internet Archive -  Це одне з найбільших англомовних сховищ, яке працює на безоплатній основі. Крім текстових ресурсів тут можна отримати відео і аудіо записи. В її склад також входить наступний проект:

Проект Гуттенберг - пропонує Вам більше 36 тисяч безкоштовних електронних книжок.

OpenLibrery  пропонує Вам біля мільйону книжок різними мовами

Бібліотека Пенсільванського університету  налічує біля двох мільйонів безкоштовних електронних книг наукової та художньої тематики. Книги доступні для закачування на комп'ютери та гаджети.

Bartleby велика кількість наукової та художньої електронної літератури.

The Education Resources Information Center (ERIC) фінансується Інститутом педагогічних наук міністерства освіти США. Надає доступ до 1,5 мільйона електронних матеріалів, чверть з яких є повнотекстовими і безкоштовними.

Зарубіжні періодичні видання

«Європейський Науковий Журнал» (ESJ) Політика відкритого доступу: журнал забезпечує негайний відкритий доступ до його змісту, що робить дослідження вільно доступними для громадськості. Виходить щомісяця та є доступним для всіх професорів, студентів, науковців, експертів, практиків і дослідників, які зацікавлені в публікації своїх наукових досліджень у різних галузях науки. Регулярні щомісячні публікації журналу розміщуються на сайті http://eujournal.org/index.php/esj в кінці кожного місяця. Протягом трьох тижнів після онлайн-публікації автори надсилають паперові варіанти своїх робіт.
ISSN: 1857 - 7881 (Print)
ISSN: 1857 - 7431 (Online)

Міжнародний науковий журнал The Advanced Science Journal™ запрошує до публікації наукових праць у Сполучених Штатах Америки та Китаї


Комментариев нет:

Отправить комментарий